অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰস্বামী ৰাজকুন্দ্ৰাক সোমবাৰে সন্ধিয়া গ্ৰেপ্তাৰ

অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰস্বামী ৰাজকুন্দ্ৰাক সোমবাৰে সন্ধিয়া গ্ৰেপ্তাৰ
অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰস্বামী ৰাজকুন্দ্ৰাক সোমবাৰে সন্ধিয়া গ্ৰেপ্তাৰ(raj kundra jail): ©Provided by Bodopress/Dev Nath

অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাক সোমবাৰে সন্ধিয়া গ্ৰেপ্তাৰ(raj kundra jail)২০২১ চনৰ ফেব্ৰুৱাৰীত পঞ্জীয়ন কৰা এটা গোচৰত, ব্যৱসায়ী আৰু অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাক সোমবাৰে সন্ধিয়া মুম্বাই অপৰাধ শাখাই মাতি পঠিয়াইছিল, যাৰ পিছত তেওঁক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে।

সেই গোচৰটো ২০২০ চনৰ নৱেম্বৰত অশ্লীল সমলৰ বাবে ১৪ টা OTT প্লেটফৰ্ম আৰু ৱেব পৰ্টেলৰ বিৰুদ্ধে পঞ্জীয়ন কৰা এখন এজাহাৰৰ সৈতে সম্পৰ্কিত আছিল।  এজন অৱসৰপ্ৰাপ্ত শুল্ক বিষয়াই অভিযোগদাখিল কৰিছিল যাৰ ভিত্তিত এজাহাৰ পঞ্জীয়ন কৰা হৈছিল আৰু এই মঞ্চসমূহৰ মুৰব্বীসকলকো চমন জাৰি কৰা হৈছিল।

বিমুখ লোকসকলৰ বাবে, ২০২১ চনৰ ফেব্ৰুৱাৰীত অপৰাধ শাখা মুম্বাইত পৰ্ণোগ্ৰাফিক চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু কিছুমান এপৰ জৰিয়তে প্ৰকাশ কৰাৰ বিষয়ে এটা গোচৰ ৰুজু কৰা হৈছিল। ঘটনাটো চৰ্চালৈ আহিছিল যেতিয়া অভিনেত্ৰী শ্বেৰলিন চোপ্ৰা আৰু পুনম পাণ্ডেয়ে মুম্বাই আৰক্ষীদলৰ সন্মুখত স্বীকাৰ কৰিছিল যে তেওঁলোকক ৰাজ কুন্দ্ৰাই প্ৰাপ্তবয়স্ক চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগলৈ আনিছিল। 

গোচৰৰ বিৱৰণ এনেধৰণৰ: 4 ফেব্ৰুৱাৰী 2021 তাৰিখে মালৱানী আৰক্ষী থানাত পঞ্জীয়ন কৰা চিআৰ নং 103/2021, আউ/এছ 292, 293, 420, 34 ভাৰতীয় দণ্ডবিধি, অনুৰ্ধ 67, 67এ তথ্য প্ৰযুক্তি আইন, অনুৰ্ধ 2(গ্ৰাম), 3, 4, 6, 7 মহিলাৰ অশালীন প্ৰতিনিধিত্ব (নিষিদ্ধকৰণ) আইন।

মুম্বাই আৰক্ষীৰ অপৰাধ শাখাৰ এক বিবৃতি অনুসৰি, ৰাজ কুন্দ্ৰাএ এপৰ জৰিয়তে অশ্লীল চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ আৰু প্ৰকাশৰ সৈতে সম্পৰ্কিত এটা গোচৰত 'মুখ্য ষড়যন্ত্ৰকাৰী যেন লাগিছে' কোৱা হৈছিল, raj kundra jail ।

ৰাজ কুন্দ্ৰাক গ্ৰেপ্তাৰ(raj kundra jail) কৰাৰ আগতে দুবছৰৰ সময় আছিল য'ত তেওঁ একাধিক বিতৰ্কৰ সন্মুখীন হৈছিল। ফেব্ৰুৱাৰী 2020-ত, অভিনেতা পুনম পাণ্ডেয়ে ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ বিৰুদ্ধে এটা এপত তেওঁৰ নম্বৰ লিক কৰাৰ অভিযোগত এটা অপৰাধমূলক গোচৰ ৰুজু কৰিছিল, যিটো অভিনেতাজনে কুন্দ্ৰাৰ কোম্পানীক নিৰ্মাণৰ দায়িত্ব দিছিল। অৱশ্যে, তাই চুক্তিখন বাতিল কৰিছিল, কিন্তু Appটো অব্যাহত ৰখা হৈছিল, যাৰ ফলত তাই কথিতভাৱে অদ্ভূত সময়ত ফোন পাইছিল, 'তাইক কাপোৰ খুলিবলৈ কৈছিল'।

লগতে 2020 চনত, raj kundra jail, কুন্দ্ৰাৰ লগতে শিল্পা চেট্টীয়েও তেওঁলোকৰ বিৰুদ্ধে খাৰ আৰক্ষীৰ ওচৰত প্ৰৱঞ্চনাৰ অভিযোগ দাখিল কৰিছিল, য'ত এজন NRI ব্যৱসায়ীয়ে তেওঁলোকক আগতে চলা সোণৰ ব্যৱসায়ী কোম্পানীৰ জৰিয়তে প্ৰতাৰণা কৰাৰ অভিযোগ উত্থাপন কৰিছিল। 

Post a Comment

Thanks for messaging us.

Previous Post Next Post

Response1