gtag('config', 'G-W90YVE8KS9'); Notice letter from Election Commission to Hemanta Biswasarma, নিৰ্বাচন আয়োগৰ পৰা হেমাণ্টা বিস্বাচৰমালৈ জাননী পত্ৰ - #Bodopress News

Notice letter from Election Commission to Hemanta Biswasarma, নিৰ্বাচন আয়োগৰ পৰা হেমাণ্টা বিস্বাচৰমালৈ জাননী পত্ৰ

resignation letter
Notice letter from Election Commission  to Hemanta Biswasarma, নিৰ্বাচন আয়োগৰ পৰা হেমাণ্টা বিস্বাচৰমালৈ জাননী পত্ৰ, Bodopress News. 

2 Apr 2021: Notice letter from Election Commission  to Hemanta Biswasarma, নিৰ্বাচন আয়োগে বৃহস্পতিবাৰে BJP নেতা হিমন্ত বিশ্ব চৰমাক বিৰোধীৰ "মহান মিত্ৰজোঁট"ৰ অংশ হোৱা বোডোলেণ্ড পিপ'লছ ফ্ৰণ্টৰ(BPF) নেতা হাগ্ৰামা মোহিলাৰীক ভাবুকি দি আদৰ্শ আচৰণ বিধি উলংঘন কৰাৰ অভিযোগত জাননী জাৰি কৰিছে।


simple letter format in word, 


কংগ্ৰেছে ৩০ মাৰ্চত BJP নেতাৰ বিৰুদ্ধে "হাগ্ৰামা মোহালাৰীক কাৰাগাৰলৈ পঠিয়াবলৈ মুকলিভাৱে ভাবুকি দিয়াৰ বাবে ECলৈ লিখিবলৈ এই জাননী টো আহিছিল। "চৰমায়ে জনসাধাৰণৰ ওপৰত এক ক্ষতিকাৰক আৰু দুৰ্লভ ধাৰণা ৰাখিবলৈ বিচাৰিছে যে কেন্দ্ৰীয় সংস্থাসমূহক নিয়ন্ত্ৰণ/অপব্যৱহাৰ কৰাৰ বাবে BJP ৰ নেতৃত্বত কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ অহেতুক শক্তিৰ বাবে চৰমা ANI নিয়ন্ত্ৰণ/অপব্যৱহাৰ ৰখাৰ অহেতুক স্থিতিত আছে আৰু সেয়েহে মোহাৰিক কাৰাগাৰলৈ প্ৰেৰণ কৰিবলৈ সক্ষম। ANIৰ মতে, এইটো ভোটাৰসকলৰ বাবে এক স্পষ্ট বাৰ্তা, যিতেওঁলোকক সম্পূৰ্ণৰূপে অসাংবিধানিক উপায় আৰু প্ৰপাগানাৰ দ্বাৰা BPFকে ধৰি INC মিত্ৰজোঁটক ভোট নিদিব।


আয়োগে চৰমাক ২ এপ্ৰিল, ৫ বজাত বা তাৰ আগতে তেওঁৰ স্থিতি ব্যাখ্যা কৰিবলৈ সময় দিছিল। যদি তেওঁ এনে কৰিবলৈ ব্যৰ্থ হয়, ECয়ে তেওঁৰ আৰু কোনো প্ৰসংগ নথকাকৈ ব্যৱস্থা গ্ৰহণ কৰিব, জাননীখন পঢ়া হৈছে।

resignation letter

No comments:

Ads

Recent Popular Uploaded

Mumbai lockdown: mumbai lockdown news. লোকমান্য তিলক টাৰ্মিনাসত (LTT) প্ৰব্ৰজনকাৰী শ্ৰমিকৰ এক বিশাল ভিৰ মুম্বাইত উপস্থিত হৈছিল।

Mumbai lockdown: mumbai lockdown news. লোকমান্য তিলক টাৰ্মিনাসত (LTT) প্ৰব্ৰজনকাৰী শ্ৰমিকৰ এক বিশাল ভিৰ মুম্বাইত উপস্থিত হৈছিল। Apr 1...

Powered by Blogger.