-->

shilpa shetty husband latest news and শিল্পা চেট্টীয়ে কি কয়,বিৱৰণ

shilpa shetty husband latest news and শিল্পা চেট্টীয়ে কি কয়,বিৱৰণ
shilpa shetty husband latest news and শিল্পা চেট্টীয়ে কি কয়,বিৱৰণ:  ©Provided by Bodopress  


Shilpa shetty husband latest news and শিল্পা চেট্টীয়ে কি কয়, বিৱৰণ? ৰাজ কুন্দ্ৰা - ব্যৱসায়ী আৰু শিল্পা চেট্টীৰ স্বামীক সোমবাৰে নিশা মুম্বাই আৰক্ষীয়ে এটা অশ্লীল সমল প্ৰচাৰ চক্ৰত গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছিল। ৰাজ কুন্দ্ৰা আৰক্ষীৰ জিম্মাত থকাৰ লগে লগে, শিল্পা চেট্টীয়ে ইনষ্টাগ্ৰামত কয়ছে আৰু তেওঁৰ স্বামীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ বিষয়ে এক অবাধ্য বাৰ্তা জাৰি কৰিছে। shilpa shetty husband latest news show.

অভিনেতাজনে জেমছ থুৰ্বাৰ ৰ উদ্ধৃতি টো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত লিখা আছে, "আমি খঙত পিছলৈ ঘূৰি নাচাওঁ, ভয়ত আগবাঢ়ি নাযাওঁ, কিন্তু সজাগতাৰে চাৰিওফালে চাওঁ আহক।"

"আমি আমাক আঘাত কৰা লোকসকল, আমি অনুভৱ কৰা হতাশা, আমি সহ্য কৰা দুৰ্ভাগ্যৰ প্ৰতি খঙত উভতি চাওঁ। আমি আমাৰ চাকৰি হেৰুৱাব পাৰোঁ, ৰোগত আক্ৰান্ত হ'ব পাৰোঁ বা প্ৰিয়জনৰ মৃত্যুৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰোঁ বুলি ভয়ত অপেক্ষা কৰিআছোঁ," ইয়াত আৰু পঢ়িছিল।

"আমি যি ঠাইত থাকিব লাগিব সেইঠাইখন ইয়াতেই আছে, এই মুহূৰ্তত - কি হৈছে বা কি হ'ব পাৰে তাক উদ্বিগ্নতাৰে চোৱা নাই, কিন্তু কি আছে সেই বিষয়ে সম্পূৰ্ণভাৱে অৱগত।"

"মই এটা দীঘল উশাহ লওঁ, জানি যে মই জীয়াই থকাৰ বাবে ভাগ্যৱান। মই অতীতত প্ৰত্যাহ্বানৰ পৰা বাচি আছোঁ আৰু ভৱিষ্যতে প্ৰত্যাহ্বানৰ পৰা বাচি থাকিম। আজি মোৰ জীৱন যাপন কৰাৰ পৰা মোক একোৱেই বিচলিত কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই," ইয়াত যোগ দিয়া হৈছে।

READ MORE: lovlina borgohainযে অলিম্পিকৰ বাবে অসমৰ পৰা দ্বিতীয় বক্সাৰ যোগ্যতা

সংবাদমেলসম্বোধন কৰি যুটীয়া আৰক্ষী আয়ুক্ত (অপৰাধ) মিলিন্দ ভাৰম্বে কয় যে সংগ্ৰামকাৰী মডেল আৰু শিল্পীসকলক চুটি চলচ্চিত্ৰ আৰু ৱেব শৃংখলাত প্ৰলোভিত কৰা হৈছিল আৰু চৰিত্ৰৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিয়া হৈছিল যাৰ পিছত তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ ইচ্ছাৰ বিপৰীতে নগ্ন আৰু অৰ্ধ-নগ্ন দৃশ্য কৰিবলৈ বাধ্য হৈছিল। 

ভাৰম্বে কৈছিল যে মুম্বাই অপৰাধ শাখাই ২০২১ চনৰ ফেব্ৰুৱাৰীত মালৱানী আৰক্ষী থানাত অভিনেতাসকলৰ ইচ্ছাৰ বিপৰীতে কিছুমান অশ্লীল চলচ্চিত্ৰৰ চিত্ৰগ্ৰহণ আৰু প্ৰকাশসন্দৰ্ভত এটা অপৰাধ পঞ্জীয়ন কৰিছিল। 

"অনুসন্ধানৰ সময়ত, দেখা গৈছিল যে সৰু সময়ৰ শিল্পী আৰু মডেলসকলক ভূমিকা দিয়াৰ প্ৰলোভন দিয়া হৈছিল আৰু চুটি গল্পৰ ৱেব শৃংখলাত বিৰতি দিয়া হৈছিল। অভিনেতাসকলক তেওঁলোকৰ ইচ্ছাৰ বিপৰীতে অৰ্ধ-নগ্ন আৰু সম্পূৰ্ণ নগ্ন দৃশ্যলৈ অনুবাদ কৰা সাহসী দৃশ্য কৰিবলৈ কোৱা হৈছিল"। 

READ MORE: Rashtriya Military Schools Application for Admission Notice 2021-22

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে বিচাৰি পাইছিল যে চাইবাৰ পৃথিৱীত পৰ্ণ প্ৰচাৰ কৰিবলৈ বিভিন্ন মোবাইল এপ্লিকেচন (shilpa shetty husband app) চলোৱা হৈছিল। এতিয়ালৈকে, এই সন্দৰ্ভত 9 জন প্ৰযোজকক গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে, যাৰ ভিতৰত আছে ৰোহা খান, তেওঁৰ স্বামী গেহনা বশিষ্ঠ, তনবীৰ হাছমী আৰু এজন উমেশ কামাথ। অনুসন্ধানৰ সময়ত, দেখা গৈছিল যে কামাথে shilpa shetty husband latest news xxi raj kundraৰ মালিকানাধীন 'ভিয়ান' নামৰ এটা কোম্পানীৰ ভাৰতৰ কাৰ্যকলাপৰ নেতৃত্ব দি আছিল। আৰক্ষীয়ে জনোৱা অনুসৰি, কামাথে পৰ্ণ ৰেকেট চলাই থকা মোবাইল এপ্লিকেচন চলাইছিল আৰু কুন্দ্ৰাৰ কোম্পানীৰ বাবে অশ্লীল সমলও চম্ভালিছিল।

ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ প্ৰতিষ্ঠান ভিয়ান লণ্ডনত অৱস্থিত 'কাৰ্ণিন' নামৰ আন এটা প্ৰতিষ্ঠানৰ সৈতে সংযুক্ত আছিল। কাৰ্ণিন 'হটশ্বটছ' shilpa shetty husband appৰ গৰাকী, যি সদস্যতাৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি নগ্ন সমল প্ৰকাশ কৰে। যেতিয়া কাৰ্ণিন আৰু হটশ্বট দুয়োটা লণ্ডনত পঞ্জীয়ন কৰা হৈছিল, ইয়াৰ সকলো সমল প্ৰস্তুত কৰা হৈছিল আৰু মুম্বাইৰ ভিয়ান কোম্পানীয়ে একাউণ্টবোৰ পৰিচালনা কৰি আছিল।

অনুসন্ধানৰ সময়ত, আৰক্ষীয়ে তথ্যচিত্ৰ আৰু বৈদ্যুতিক প্ৰমাণ বিচাৰি পাইছিল যাৰ ফলত ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ কাৰ্যালয়ত তালাচি চলাইছিল য'ত আৰক্ষীয়ে তেওঁক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ বাবে অধিক আপত্তিজনক সমল উদ্ধাৰ কৰিছিল। 

shilpa shetty husband latest news wiki, ২৩ জুলাইত সমাপ্ত হোৱা পৰ্ণ ফিল্ম ৰেকেটৰ সন্দৰ্ভত ৰাজ কুন্দ্ৰা আৰু আন এজন অভিযুক্ত ৰিয়ান থাৰ্পক মুম্বাই আদালতে ৩ দিনৰ আৰক্ষী জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰে। PTI

Post a Comment

Thanks for messaging us.

Previous Post Next Post

Response1