gtag('config', 'G-W90YVE8KS9'); Mumbai lockdown: mumbai lockdown news. লোকমান্য তিলক টাৰ্মিনাসত (LTT) প্ৰব্ৰজনকাৰী শ্ৰমিকৰ এক বিশাল ভিৰ মুম্বাইত উপস্থিত হৈছিল। - Bodonews.info

Mumbai lockdown: mumbai lockdown news. লোকমান্য তিলক টাৰ্মিনাসত (LTT) প্ৰব্ৰজনকাৰী শ্ৰমিকৰ এক বিশাল ভিৰ মুম্বাইত উপস্থিত হৈছিল।

mumbai lockdown
Mumbai lockdown: mumbai lockdown news. লোকমান্য তিলক টাৰ্মিনাসত (LTT) প্ৰব্ৰজনকাৰী শ্ৰমিকৰ এক বিশাল ভিৰ মুম্বাইত উপস্থিত হৈছিল।


Apr 14, 2021: Mumbai lockdown news: মুম্বাইক গুৰুতৰভাৱে প্ৰভাৱিত কৰা কৰোনাভাইৰাছৰ চলিত ঢৌৰ মাজত মঙলবাৰে কুৰ্লাৰ লোকমান্য তিলক টাৰ্মিনাসত (LTT) প্ৰব্ৰজনকাৰী শ্ৰমিকৰ এক বিশাল ভিৰ মুম্বাইত উপস্থিত হৈছিল। অঞ্চলটোৰ দৃশ্যসমূহে টাৰ্মিনাসত বহুসংখ্যক লোক সমবেত হোৱা দেখুৱাইছে।  


মহাৰাষ্ট্ৰত সম্পূৰ্ণ Lockdownৰ আলোচনাই গতি লাভ কৰাৰ লগে লগে, যোৱা সপ্তাহান্তৰ পৰা মুম্বাইৰ আউটষ্টেচন ৰেলত যাত্ৰীৰ ভিৰ দেখা গৈছে। কুৰ্লা ষ্টেচনৰ প্ৰব্ৰজনকাৰী আৰক্ষীক কঠোৰ হ'ব লগা হৈছিল যিহেতু ভিৰ বাঢ়িছিল। কিছু সময় আগতে, পুলিচে ও মানুহআঁতৰাব লগা হৈছিল।


সোমবাৰে, LTTৰ কেন্দ্ৰীয় ৰে'লৱেৰ এজন কৰ্মচাৰীয়ে কৈছিল যে যোৱা কেইদিনমানৰ পৰা, মুম্বাইৰ উপনগৰীয় ষ্টেচনটোৱে ৰে'লত উঠিবলৈ অহা যাত্ৰীৰ ক্ষেত্ৰত তীব্ৰ বৃদ্ধি পঞ্জীয়ন কৰিছে। তেওঁ কয়, "যোৱা কেইদিনমানৰ পৰা ৰে'লসমূহ পূৰ্ণ হৈ আছে, কিন্তু যোৱা কেইদিনমানৰ পৰা অধিক ভিৰ হৈছে।"


অৱশ্যে ৰে'ল প্ৰশাসনে কৈছে যে গ্ৰীষ্মকালৰ বাবে এই ভিৰ হ'ব পাৰে যেতিয়া বহু সংখ্যক লোকে তেওঁলোকৰ জন্মস্থানলৈ ভ্ৰমণ কৰে।


"LTT, কুৰ্লাত এই ভিৰ টো বৰ অস্বাভাৱিক নহয়, ই গ্ৰীষ্মকালৰ নিয়মীয়া ব্যস্ততা। আজি মুঠ 23 খন ৰে'ল এলটিটিৰ পৰা প্ৰস্থান কৰাৰ কথা আছে, যাৰ ভিতৰত 16 খন হয় উত্তৰমুখী বা পূবমুখী। এই ১৬ খনৰ ভিতৰত ৫খন গ্ৰীষ্মকালীন বিশেষ ৰে'ল," কেন্দ্ৰীয় ৰে'লৱেচিপিআৰঅ'ই আজি কয়।


"গতিকে বিশেষ ৰেল আৰু নিয়মীয়া ৰেলৰ কথা বিবেচনা কৰি, এই ভিৰ সাধাৰণ গ্ৰীষ্মকালৰ ভিৰ। আতংকিত হোৱাৰ কোনো প্ৰয়োজন নাই।"

No comments:

Ads

Recent Popular Uploaded

मुख्यमंत्री हिमंत बिस्वा सरमा ने हाथियों कि झुंडकी मौत को जांच केआदेश

elephant died recently, मुख्यमंत्री हिमंत बिस्वा सरमा ने हाथियों कि झुंडकी मौत को जांच केआदेश (File Photo): ©Provided by Bodopress/Kara...

Powered by Blogger.